O nás

Vitajte v Poťah Stoličky – vašej konečnej destinácií pre vynikajúce, elegantné a vysokokvalitné poťahy na stoličky.

Poťah Stoličky, ktorý sa zrodil z vášne pre nadčasovú eleganciu a pozornosť k detailu, začal svoju cestu v roku 2020. Naša zakladateľka, pani Claire Dubois, je renomovaná interiérová dizajnérka s osobitným vzťahom k textilu domu. Keď sa snažila oživiť svoju víziu pôvabných a teplých interiérov, všimla si nedostatočne využité miesto v priemysle interiérového dizajnu: poťahy na stoličky.

Claire pochopila, že stoličky, ktoré sú často zanedbávané, môžu zmeniť priestor, keď sú správne oblečené. Preto sa rozhodla založiť spoločnosť Poťah Stoličky, ktorá sa zaoberá výrobou a dodávkami poťahov na stoličky najvyššej kvality.

Naša centrála sídli v Paríži, ale náš vplyv a klientela sú globálne. Náš tím tvoria zanietení dizajnéri, zruční remeselníci a profesionáli v oblasti služieb zákazníkom, ktorí sa všetci venujú dodávaniu výnimočných produktov a jedinečnému zážitku z nakupovania online.

Ponúkame celý rad poťahov na stoličky, od klasických modelov až po moderný dizajn a kúsky na mieru. Každý obal je navrhnutý s precíznou pozornosťou k detailu, čo zaručuje, že každá položka, ktorú od nás dostanete, má bezkonkurenčnú kvalitu.

Poťah Stoličky je viac než len obchod s poťahmi na stoličky. Sme hnutie, ktorého cieľom je nanovo definovať estetiku vašich priestorov zväčšením často prehliadaného prvku vášho domova alebo kancelárie. Naším poslaním je pomôcť vám vytvoriť teplé, príjemné a elegantné priestory, jedno sedadlo po druhom.

Pridajte sa k nám na tejto vzrušujúcej ceste za transformáciou vašich priestorov s našimi luxusnými poťahmi na stoličky. V Poťah Stoličky veríme, že každá stolička si zaslúži byť krásna.

Vitajte v našej rodine.

Tím Poťah Stoličky.